Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 24 Gusht 2019

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri mediatike (Total: 160)

ALSAT

MEDIA MOTIV

SCAN

ONUFRI TV

TV KLAN

Tring TV

International Distribution for Albania

CLUB MUZIKOR

Planet Televizion

DIGIT-ALB

ORA

TOP CHANNEL

ABC News

MEDIA VIZION

B.B.F.

TOP ALBANIA

RADIO+2

5.SHQIPTARE

MEDIA NORD

EGNATIA TELEVIZION

MEDIA 99

TV BALLKAN

TELEVIZIONI ARBERIA

SATELIT + SH.A.

TELEMETRIX

ALBAFILM

VISTA PUBLISHING GROUP

UNIPRESS

START MEDIA

SHEKULLI MEDIA GROUP

TV Kabllor Shijaku

KOHA JONE

FOCUS GROUP

UTV EDUCATION

"RADIO TELEVIZIONI SUPER SONIC"

TIRANA TV

TELE SPORT

MUSIC TELEVISION ALBANIA

AGONSET

DARDANI