Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri tė themeluara nė 2015 (Total: 2576)

PARADISO-14

ALBVUI

ELBA-OIL 2015 SHA

THERMO + SWISS

TIRANA Shopping CENTER

RENDON OIL

KAST & GAS

BUTRINT MUSSELS

LOTTERY SOUTH SUDAN S.S

ESTERFASON

BLUE SEA MARICULTURE ALBANIA

MEDITERRA GROUP

24BAST

LB GROUP ALBANIA

SUN PET

Albdrilling Green

Petrol - Oil - Ballkan

BLUE EYE WATER

NIGO PETROL

MORIX

VISTAS Enterprises

Global Resource Trading

H & L COMMUNICATION CENTER

AR-SHINI

FARIJE MERSINLLARI

DRM INTERNATIONAL COMPANY

MARGO PUPA

iCall Group

KRISTI ATLET

EVK

ORGAGRO

KLEVISI MARKET

ALFA INDUSTRIES

ADINTELLIGENCE

STARS OF SALE

METAL - SIDER

VELLEZERIT BILANI

VITEA

MALDEO TRAVEL AGENCY

ERIYLL