Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri tė themeluara nė 2015 (Total: 2576)

YOUR - MARKET - ĒLIRIM

ARKIDI MERMER

TRIBECA

FMK & CO

Toptani Construction

ENERGJIA VALAMARA

MOULAS TRADE COMPANY

Nui Albania

IMPULS TELEMARKETING

ALKO - PETROL

AlbaGlobal Translation and Localization Services

BIO TECH INTERNATIONAL ALBANIA

TEKNO PROJECT UNO

ECO SERVICE ALBANIA

Kroon Trading

MUSKA - TRANS

BIG TREGU ORIZIT

M-E Law Office

DEFE-ALBANIA

HEY CHIPS

Kodra e Kuajve

GELESIM 2

KASMI & TIRANA PARTNERS

ANTIGONEA 2000

LAMITRANS

AGRIOIL

DILAN KELCYRE

ITALIA FASHION HOUSE

LAJTHIZA TRANS

SERENDIPITY

KOLTRAKA CONSTRUCTION - 15

CONTROL RISC SECURITY

EKSORTIRANA

ITC ENERGY

DONMICIO-2015

ECOTECH GROUP

Bompani

Claudio & Dard

Royal GLN

IN.GEO.