Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri tė themeluara nė 2015 (Total: 2576)

LOT 2015

BESARTI-KS-AL

Best Frends ( Putrat )

FOCUS

RENI GAZ

" Caffe Plus "

BAR ZADEJA

SALIAJ

Albanian Distribution Company ADC

SWART 1

2R-Group

Green Enterprises

DOMGJONI

SUNLIGHT

SAM ItalCall

AUTO PERFEKT

ELIXIER

A.E.P. - Alb European Project

ALBANIA INVESTMENT CONSULTING & PROJECT MANAGMENT

BIO PLUS

" International Color " sh.p.k

ALGERI 2015

iRED internacional

O & L CONSTRUCTION

AUTOSHKOLLA DAVI

BEGEL

BDS Services Tirana

MIKELI MARKET

EKOLAB

DAEMOND RIKONSTRUKSION

FLOJOANA

ALB-ITALIA COMMERCE

OLGERTI 89

GO LOGISTICS ALBANIA

VLLAZNIMI 2-M

ELEKTRONIC STAR

ALBES - SHOES

SOND-EX

LUBOAR

KLODI MARKET