Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri mediatike (Total: 160)

CABLE ALBANIA CĖRRIK

Cable Albania Shkodėr

CABLE ALBANIA KAVAJE

CABLE ALBANIA LUSHNJE

CABLE ALBANIA PĖRRENJAS

Star TV

EGNATIA - RADIO TV KABELL

"MRM"

"TV Kabllor LEZHA"

RADIO 1

"MARIUXHO"

KL-ED KABELL

FOKUS CABLE

Klea-07

ALFA DIGITAL

REĒI KGM

APOLL NET

IE-TV

TV-BLU

Elbasan Cable

CABLE ALBANIA ELBASAN SOUTH

CABLE ALBANIA ELBASAN NORTH

MAQELLARA TV KABLLOR

FUTURA-COM

KANALI 48

TATA JUNIOR

CABLE ALBANIA POGRADEC

VOSKOPI SHPK

Tv Kabllor Vlora Cable

MASA GRUP 2009

ADINTELLIGENCE

ACTION PRODUCTION

MAGUS

ALBANIASAT

PRIMEDB ALBANIA

MOSCHU

N & K

KUBE CREATIVE

SA PRINTS

J & K Media Partner