Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri tė themeluara nė 2015 (Total: 2576)

OMERI GAS

FOLLOW CONSULTING

ILIRIA TRANS

STUDIO - TRED

G-INDUSTRY

AMUR

M.N VINITALY

LUDEDI A3

TOMAIFICIO ERREGI

SMAC shpk

ORKA

VALENTINI 2015

G.R. CALL

VILLA LA PAUSA

Blue Horizons

WIN.SOLE

ALBA-SLEEVES

EPISTEMA

STUDIOARCH4

PRIME RENTAL

Antolini Group

SWISS AUTO

KRISTOEENV

Kri-Am

Republika 2B Plus

BEQIRI 2015

AID-Pharm

ART 2F

HOXHA OIL 2015

PEW GROUP

ARLENI

PAOLO-ADOLFI CONSTRUCTION

R & E KONSTRUKSION

VILA LORD-S

ALDI & ANJELI

AUTOSALIASI

MAPA GROUP A

ERNITO

Hotel Vlora Internacional 1

R & E Company