Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri tė themeluara nė 2015 (Total: 2576)

NATURAL SYSTEM

ZAFA

Servis Industry Paēo

MARILDOLULI

GROUP TRADE PV

SINTEA Matje Teknike

ATRAFIN

NTA NDREU

"TOLI-GAZ"

IAK PRODUCTIONS

Plus International

"TIRANA TAXI & CAR RENTAL"

YASMINES HOUSE

ECO TANNERY

VLORA POWER

GEO SUD

Evergreen

GLASS POINT SERVICE

AGRODIVJAKA

Trade Italian Food

BWSS Albania

IBALLA PROD

GLOBAL DRAFTING DESIGN

TRADESSENTIALS

COMMIT SOFTWARE

ATHENA

ACI CERTIFICATION INDUSTRY

M.V.P BIOMEDICAL PLANTS

SI.MI-ALBANIA

WSP FASHION STORE

FAMILY DENTAL

ES Business Service

ANI IMP- EXP GROUP 2015

VEBA 45

ĒERKES-QINAMI 15

2F CONSTRUCTION LTD

KASTRA KONSTRUKSION

QILIMI I BLERTE

DTB TRAVEL

LABGOPRO