Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri tė themeluara nė 2015 (Total: 2576)

TOLA SOFTWARE SERVICES

Instituti i Lidershipit

On Time

Fast Travel

D & SH - 2015

FLAER.AL

Pomodoro

FUTUR ENERGY SYSTEM

BSA FOREIGN TRADE

CHINA STATE CONSTRUCTION ENGINEERING CORPORATION LIMITED ALBANIA

BIO-365

KM OFFICE

t.ticket

ORBIT PHARMA

TWIST FOREVER

ACTION PRODUCTION

MAGUS

DBA

ALPHA GROUP

RMN 2015

QUALITY PROD

V.D.WEB

KAVAJA METALS

M.Q. COMERCIAL WEB

EJLLI 2015

QUICKLY EVOLUTION BUSINES

NEW ORTHO ITALIAMEDICA

Muriqan Farm

BARO AB 2015

GRUPPO COSTRUZIONI GENERALI

PAĒRAMI A

RIKAP 2015

KLAKENO

BF & Partners

RIMI-TRANS 2015

PENTIUM 1

L.I.A. GROUP

HMK - Consulting

DHIMITRI KONSTRUKSION

PUNIME ARTIZANALE-XHEMO