Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri tė themeluara nė 2015 (Total: 2576)

SOPHY INTERNATIONAL

BUSINESSES PARTECIPATE TRUST

S & L TRANS

CAPITAL GROUP ITALIA

DIAMED

ABDULLA KRYEZIU

KAMEL-FARMA

ENADA GAS

Star 2015 Albania

GLEDIS

DONADEN

ERGPETROLEUM-AL

FP AGENCY

TROVITI

" ZIGA "

AQUASANA

LERI

ALBANIASAT

KANALIS

BLG UNO

E.M. FOREX ALBANIA

PROMO TRAVEL & TOURS

B A N D A OVERSEAS CO

AgroStep

KAJDO MOBILERI

ETLIN 2015

ACCAICS

D.F.K

BAJRAM SARACI

KUOTAIDE

TUAL TEXTILE COMPANY

ELITE & DESING MOBILERI

"ABES" SECURITY

BĖNĒA

KORĒA TRANS (K.T)

Ercongroup Co Sh.p.k

Cape Redoni Phoenix

KONSOL

VITA IN PELLE

FROGGY