Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri tė themeluara nė 2015 (Total: 2576)

ARRA & GJ

PENA

FUTUREGROUP & CO DR

GREJSI & KLEO

REA PHARMA 2014

EIDA Tirane

ASEMA ACADEMY

MIKAEL & ROMI

I V Y

FSF

HADROJ ERAS

GMS GROUP

BENI-999

F&V COMMUNICATIONS

FIZIOLAND

OPTIKA METROPOL

A&D SEKJA

TORONTO EX

BAKERY ARDI

B E A - GRAND

SINO CONFEZIONI

BASHALIU

AM CO & CO

TUKA 2PM

SALENTO TEXTILES

VISION CALL

"L&D"

KRISTJANI TRANS

ARDITI TRANS GROUP

PROAL Co

KRIAD Engineering

DIMENSION CONSTRUCTION

KIMIKAL

HAXHI XHIMA

HFG-KONSULENT

APOLLO-UNION

RINALDI

RIMI - XH.B.L

ANTANEB

KLE & RO