Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri tė themeluara nė 2015 (Total: 2576)

MERIDIAN PILOT

Alb - TCS

24BI Investments

FOOD & TRADING ALBANIA

LA NUOVA TRICOT

LIBRA

SOLIDARITETI

UNIGAAKK

Albania Textile F 15

P.C. COLOURS INDUSTRY

JURISPRUDENCA.IH

HYDROSASAJ

LONDON COMPUTER

Log Ic Car Rent Me

AGEV ltd

Unik Group

AGRO - ERGI

REIAL

International Security Agency

A K - U A

ENDOMED

CONSTRUCTION PRENDI

EDEMAR

GM-KT

E 4

REVOLUTION CONTACT CENTER

B93 II

Arredo 2000

VYBAL

BULLONERI KAMAMI

AMELIA INDUSTRY 2015

ALB-STIL 2015

VIEN COMMUNICATIONS

AiM Advisory

P.A.A

JEGLER

Getro

AGRIKOLA SHQIPETARE

AUTOSHKOLLA FAMA

Metric-Systems