Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020

Kategori Korporate:

Korporatė:


Njė projekt qė synon 'open data' mbi shoqėritė e biznesit qė funksionojnė nė Shqipėri. Nė kėtė databazė ēdokush mund tė gjejė dhe pėrdorė me lehtėsi tė dhėna mbi njė kompani ku pėrfshihen Numri i Identifikimit (NIPT), viti i themelimit, forma ligjore e funksionimit tė saj, fitimi vjetor, lloji i pronėsisė publike apo private, sektori ekonomik ku vepron, bilancet financiare nė vite, ekspertėt kontabėl etj. Nėpėrmjet njė lidhje me Shėrbimin e Monitorimit tė Thesarit Njė vėmendje e veēantė i kushtohet tė dhėnave mbi Regjistri konēesionar qė shfrytėzojnė pasuri publike.

All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y ZShoqėri tė themeluara nė 2015 (Total: 2576)

ITALBA COSTRUZIONI GROUP

STAR DENT

ATELIE MASLOV

SARANDA INTERNATIONAL AIRPORT

North Group Mining

DIMALO ALB

AR-GE SIDAR

Aesthetic Surgery Fabjan

LDM Service

PRIFTAJ-SARANDE

PETLINE ALBANIA

HDAI HėnėDiell Agjensi Imobiliare

AMC DENTAL

PRIMEDB ALBANIA

FORMA STUDIO

FITECH

G. P. K Investment

CMS INDUSTRY

Klinika Dentare AMC

FEMIJA NE FOKUS

EKA GROUP

AEROSIND COMPANY

FAAGLI

Tirana Real Invest Capital

YOSWARE

FUTURE GENERATION SCUTARI

BERISHA TRANS

Euro Textile

MUĒA-3G

THIMIO - MASTORAS

MISS OLYMPIA

ELBURNIS

FAMESTA

M & K 2015 Vision Security

PICAKU - 2015

Alb - Mineral

S - MYFTARI & PARTNERS

KLAUS 2K 2015

VEST CAPITAL HOLDING

PLLAKA & KOTARJA