Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 25 Maj 2019
FOOD CATERING
Numri unik i identifikimit (NIPT): K41411014H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 27,600,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 27,600
Fusha e veprimtarisė: Hapje dhe menaxhim baresh, restorantesh, hotelesh, fast-food, etj; hapje kursesh profesionale ne fushen e gastronomise dhe menaxhimit hotelier; sherbime cateringu; hapje agjensie udhetimesh; eksportimi dhe importimi i makinerive dhe pajisjeve gastronomike dhe hoteliere; eksportimi dhe importimi i mallrave ushqimore te ndryshme.
Adresa: SARANDE, Lagjja nr.1, Rruga Tela Noga, Godina nr.8, kati i 5-ste, ne krah te ish Bankes Emporiki
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Spartak Gjikdhima 33
Konstandin Shkurti 33
Elion Shkurtaj 34
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Viktor Didi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 44,253,083.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 32,373,804.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 16,196,731.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 10,485,480.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -8,404,498.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): -7,689,846.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FOOD CATERING
FOOD CATERING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!