Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
E.M.K.
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51306042J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e sherbimeve ne ndertim, te punimeve te armatures, karpenterise, elektrike, hidraulike, ndertmeve civile, turistike, industrial, kanalizime, ujesjellesa, rruge, autostrada, ura, tunele,ndertimin e cdo vepre inxhinerike civile, te shembjes se komponenteve te ndertimit pregatijen e kantjereve te ndertimit sistemimit te terrenit dhe ne ate te shpimeve te ndryshme , te instalimeve elektrike ,elekrtronike ,hidraulike , te sistemeve te ngrohjes dhe te kondicionimit dhe mirmbajtjes se tyre , shpendarjes se gazit, izolimit termik akustik dhe dridhjes, etj.. Prodhim dhe tregtim materiale ndertimi cimentos,gelqeres ,gipsit , llacit te gatshem per perdorim te produkteve te gipsit dhe cimentos. Import-eksport, tregtim e artkujve te ndryshem te te gjitha llojeve me shumice dhe pakice. Investitor privat ne fushen e ndertimit te objekteve te ndryshme civile private dhe shteterore , social kulturore dhe agjensi per shitblerjen e ketyre ndertimeve. Projektim, ndertim, te objekteve social kulturore, ekonomike, industriale, objekte banimi. Megjithate shoqeria ka te drejte qe te shtoje objektin e veprimtarise se saj ,si dhe munde te marre persiper perfaqesime,te hape agjensi dhe te ngrej filjale ne te gjithe vendin.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Edmond Azisllari 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Edmond Azisllari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
E.M.K.
E.M.K.
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!