Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
PRINTER TECH
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51306512S-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Rimbushje dhe rigjenerim tonerash e boje printeri pėr printim. Import, eksport tė tyre. Asistencė teknike pėr kompjutera dhe printera. Import-eksport, tregti artikuj tė ndryshėm industriale, kancelarike, elektronike, kompjuterike, etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
MAURO MILANI 70
DARVENIA-ANCUTA DUMITRASCU 30
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: MAURO MILANI
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PRINTER TECH
PRINTER TECH
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!