Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Mavil
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51306513D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregtim e prodhim, me shumicė e pakicė, tė mallrave tė tė gjitha llojeve, industriale e ushqimore, import, eksport i tyre. Agjensi imobiliare, shėrbime financiare dhe blerje aktivitetesh tė ēdo lloji, bar, restorant, hoteleri, ndėrtime civile, agjensi doganore, spedicionere, detare, turistike, autotransport kombėtar e ndėrkombėtar mallrash e pasagjerėsh
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ismail Cano 50
Floresha Muēopataj 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ismail Cano
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Mavil
Mavil
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!