Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
M.A.S.S. CALL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51306524S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Realizimin dhe administrimin e impianteve pėr telekomunikacionin, rrjetet LAN, rrjetet WI-FI, rrjetet telefonike dhe administrimin e trafikut telefonik, impianteve pėr komunikimin me publikun, internet. Ēdo aktivitet tė Call center, qendėr kontakti, help desk dhe administrimin e linjave telefonike tė dedikuara nė asistencėn e klientėve tė vetė shoqėriseė dhe pėr llogari tė enteve publike, shoqėrive, shoqatave dhe individėve. Ēdo aktivitet tė finalizuar nė rekuperimin e krediteve, pėr tu ushtruar me anė tė thirrjeve telefonike dhe nė rrugė ekstragiudiziale, me mandat tė tė tretėve. Shėrbime tė ndryshme me anė tė pėrdorimit tė telefonit dhe shėrbime tė tjera telematike midis te cilave telemarketing, kėrkime tė tregut, sondazhe, fusta publiēitare, shitje tė produkteve dhe shėrbimeve si direkte dhe me anė tė telefonit dhe siteve web. Veprimtari nė fushėn e ndėrtimit, mirėmbajtjes e restaurimit tė ndėrtimeve civile, turistike, shėndetėsore, social-kulturore, vepra arti, tregtare, bujqėsore, ujėsjellės, rrugė, ura, me kontraktues privatė apo shtetėror, vendas dhe tė huaj, brenda apo jashtė vendit. Punime suvatimi tė tė gjitha llojeve, punime bojatisje, hidroizolim, akustike, kundra zjarrit. Prodhim e tregtim tė materialeve tė ndėrtimit, bojrave tė tė gjitha kategorive me shumicė e pakicė, import-eksport i tyre. Aktivitet nė fushėn e energjisė sė rinovueshme, tregtim me shumicė e pakicė tė saj, tregtim me shumicė e pakicė tė llampave LED pėr kursim energjie. Veprimtari nė fushėn e turizmit, me qėllim ngritjen e hoteleve dhe fshatrave turistike tė pushimit, kopshteve, plazheve, qendrave tė argėtimit brenda dhe jashtė vendit, tė blejė, tė marrė me qera, tė ndėrtojė apo tė nxisė ndėrtimin e tyre, duke vepruar nė kėtė fushė e vetme apo me partnerė tė tjerė. Aktitet immobiliar, shitblerje dhe/ose realizim vetė si edhe menaxhimin e pasurive tė patundshme si pėr pėrdorim civil ashtu dhe industrial. Import, eksport, tregtimin e artikujve tė ndryshėm tė tė gjitha llojeve me shumicė e pakicė, industriale, ushqimore, bujqėsore, etj. Transport mallrash si pėr llogari tė vet ashtu edhe pėr llogari tė tė tretėve. Me qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mund tė blejė interesa, aksione, pjesėmarrje tė kapitalit, nė shoqeri tė tjera, konsorciume ose kompani tė cilat kanė objekte tė ngjashėm apo analoge me tė vetin dhe tė kryejė tė gjitha veprimet komerciale, industriale, financiare. Nė veēanti, shoqėria, mund tė marrė nė pronėsi, uzufrukt ose qera, kompani ose degė kompanish qė operojnė nė fushėn e njė ose mė shumė prej veprimtarive tė mėsipėrme. Gjithmonė, pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mundet gjithashtu tė japė garanci, garanci mbi kreditė dhe depozitat, tė lerė peng tė mira dhe vlera tė tundshme, tė vendosė garanci hipotekore mbi tė mirat e patundshme dhe tė tundshme tė regjistruara dhe tė vendosė nė pėrgjithėsi ēdo garanci tė mundshme reale dhe personale. Tė njėjtat garanci mund tė vihen dhe nė interes tė subjekteve tė lidhura me tė nga raporte ekonomike ose pjesėmarrje, me pėrjashtim tė tė tjerėve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Michele Sebastiano 55
Edmond Murati 20
Antonio Di Vona 25
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Michele Sebastiano
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
M.A.S.S. CALL
M.A.S.S. CALL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!