Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
MUZAKA & PARTNERS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51307003R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime ligjore te ndryshme, keshillim juridik, perfaqesim ligjor per persona fizik dhe juridik, perpara te gjitha organeve te administrates shteterore, apo ēdo zyre ose institucioni privat. Perfaqesim ligjor perpara ēdo shkalle te gjyqesorit ne Republiken e Shqiperise dhe jashte saj per sa lejohet nga legjislacioni ne fuqi. Redaktim aktesh te ndryshme ligjore per te perfaqesuarit prej saj ne lidhje me ēeshtje administrative, civile, penale etj. Asistence ligjore per shoqerite tregtare, perpilimi i akteve administrative qe rregullojne marredheniet e shoqerise tregtare brenda saj dhe/ose me te tretet. Ofrohet ndermjetesimi me persona apo subjekte te tjere per te arrire nje marreveshje sa me te favorshme ne lidhje me pasuri te paluajtshme, transaksione financiare si dhe ēdo veprim tjeter te kerkuar nga te interesuarit si dhe ēdo lloj keshillimi ligjor te mundshem ne permbajtje te ligjit nr 9109, date 17.7.2003 Per Profesionin E AvokatitNe Republiken E Shqiperise
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Egla Muzaka 100
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Egla Muzaka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MUZAKA & PARTNERS
MUZAKA & PARTNERS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!