Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
B.O.- BEOLA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51307006S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, tregti me shumice dhe pakice te artikujve elektroshtepiake, artikujve te ndryshem industriale etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Besnik Osmani 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Besnik Osmani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
B.O.- BEOLA
B.O.- BEOLA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!