Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
KAĒAJ
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51307012Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Grumbullimi, magazinimi trgetimi me shumic e pakise, i ujit te ambalazhuar,ne shishe qelqi apo plastike.Tregtim me shumice dhe pakice te te gjithe llojeve te ujit te pishem dhe te mallrave te ndryshme ushqimore, si dhe cdo veprimtari tjeter ekonomike qe do te konsiderohet e nevojshme dhe e dobishme per realizimin e qellimit te shoqerise e qe nuk bie ndesh me legjislacionin ne fuqi. Transport te mallrave te ndryshme per llogari te shoqerise ose te te treteve brenda dhe jashte vendit. Blerje shitje dhe tregtim me shumice e pakice eksport-import te artikujve te ndryshem, industrial, bujqesor, blektoral, elektroshtepiake, makineri e pajisje te ndryshme. Per kryerjen e veprimtarise se saj, shoqeria do te hape njesi grumbulluese, magazinuese, perpunuese dhe sherbimi brenda dhe jashte vendit duke bashkepunuar me persona fizike e juridik vendas dhe te huaj. Pervec veprimtarive te parashikuara me lart, ne veprimtarine e shoqerise do te hyje cdo veprimtari qe do te konsiderohet nga Asambleja e Ortakeve/ortaku i vetem si e nevojshme dhe e pershtatshme per arritjen e objektit te shoqerise dhe qe nuk vjen ne kundershtim me Ligjin Shqiptar
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
TAULANT KAĒAJ 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: TAULANT KAĒAJ
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KAĒAJ
KAĒAJ
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!