Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
PHOENIX INNOVATION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51307015R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 7,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, shperndarja dhe tregetimi me shumice e pakice i te gjithe te drejtave reale, mallrave industriale , produkte te teknologjise se larte, bujqesore, ushqimor, blektoral, farmaceutike, barna mjekesore, bime medicinale , paisjesh te ndryshrne qe ndihmojne ne mbarevajtjen e aktivitetit dhe lendeve te para te te gjitha llojeve dhe qe nuk ndalohen nga legjislucioni shqiptar dhe ai nderkombetar. Sherbime, mbikqyrje, administrimi, trajnim , dhenie konsulence ndihmese ne fushen e montimit dhe ambalazhimit te te gjitha produkteve te teknologjise se larte; kompjutera inteligjent, paisje sigurije te ambienteve te ndryshem; te cdo lloj platforme aeromekanike, ajrore,paisje te telekomanduara, paisje robotike, UAV { UNMANNED, AERIAL.VEHICLE 2) UNMANNED AIRCRAFT SISTEM (UAS) 3) UNMANNED GROUP VEHICLES (UGV) 4) REMOTELY PILOT VEHICLE (RPV)} si dhe certefikimin e UAV(Dron). Transaksione te cdo lloji per vete dhe per te tretet, konsulenca tregtare, Agjensi Turistike, Agjensi Imobiliare si dhe perfaqesime dhe cdo veprimtari tjeter te lejueshme nga legjislacioni shqiptar
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Antonio Merola 56
Fulvio Colombini 44
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Antonio Merola
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PHOENIX INNOVATION
PHOENIX INNOVATION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!