Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
HORIZON CLOUD
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51307020H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari nė fushėn e teknologjisė, duke ofruar krijim dhe integrim tė sistemeve tė informacionit pėr shoqėri dhe individė; Zgjidhje, shėrbime mbėshtetėse; Import-eksport si dhe shitje tė pajisjeve informatike, produkte hardware dhe software, programe nė tregun vendas dhe atė tė huaj; Konsulencė dhe mirėmbajtje tė shoqėruara me kurse, trajnime profesionale, etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vasileios Stachos 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Vasileios Stachos
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HORIZON CLOUD
HORIZON CLOUD
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!