Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
ALBANIAN MARITIME TOUR OPERATOR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51307027R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i aktiviteteve te shitjes me anije Ofrimi i pijeve dhe ushqimeve ne shetitje me anije. Ofrimi i aktiviteteve te ndryshme argetuese ne anije. Ēdo veprimtari tjeter qe do te konsiderohet e nevojshme dhe e dobishme per realizimin e qellimit te shoqerise dhe qe nuk bie ndesh me legjislacionin shqiptar ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Armando Selimaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Armando Selimaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIAN MARITIME TOUR OPERATOR
ALBANIAN MARITIME TOUR OPERATOR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!