Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
MOBIFY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51307061U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Menaxhimi i sigurise se sistemeve operative te kompanive provate dhe raportimin e gabimeve te ketyre sistemeve. Sigurimi i sherbimit te kontrollit per smartphones dhe te gjitha sistemet operative-Tablet dhe PC. Monitorimin dhe kontrollin e fushatave reklamuese ne emer te agjencive nderkombetare. Menaxhim, organizim, monitorim dhe kontroll i fushatave reklamuese web dhe Mobile. Menaxhim, organizim, monitorim dhe kontroll faqe web.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Klajdi Ruli 33
Klaos Prifti 34
Genad Zykaj 33
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Klajdi Ruli, Klaos Prifti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MOBIFY
MOBIFY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!