Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
SIND - AL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51307503B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumicė e pakicė dhe montim aksesorė duralumini e druri, materiale tė gatshme si dyer, dritare, vetrata, grila duralumini e druri, etj. Import- eksport me shumicė e pakicė mallra tė ndryshme industriale, ushqimore, konfeksione, bujqėsore, drusore, mobileri, pajisje, makineri, konstruksione metalike, dyer-alumini e druri pėr ndėrtime dhe shėrbime civile, shėrbime hotelerie e sociale, bar, restorant. Transport brenda dhe jashtė vendit. Ndėrtim dhe rikonstruksion objektesh civile, turistike, qytetare, shėndetėsore, shoqėrore, kulturore, tregtare, sportive, industriale, vepra kullimi, ujitje, rrugė, kanalizime, asistencė dhe ekspertizė teknike, prodhim dhe tregtim me shumicė dhe pakicė i materialeve tė ndėrtimit, import, llaē, beton, ēimento, rėrė dhe ēdo material tjetėr pėr ndėrtim. Shoqėria sipas nevojave tė aktivitetit ka tė drejtėn e ushtrimit tė ēdo aktiviteti tė ligjshėm, tė lejueshėm pėr formėn e shoqėrisė, e cila nuk ndalohet me ligj (sipas nenit 7 tė Ligjit nr.9901, dt.14.04.08). Perpunim dhe montim te aksesoreve duralumini te dyerve, dritareve, vetratave dhe grilave persiane.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bashkim Zyba 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Bashkim Zyba
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SIND - AL
SIND - AL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!