Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
SAATCHI ADVERTISING ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51307506C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime marketingu, konsulence tregtare, reklama, agjenci promocionale ne fushen e publicitetit, si dhe ēdo veprimtari tjeter tregtare me karakter ne fushen e marketingut. Sherbim konsulence dhe mediatore ne raport mer aktivitetin dhe ecurine tregtare. Importimi dhe eksportimi i atikujve te ndryshme qe jane ne funksion te aktivitetit. Shoqeria mundet te realizoj ēdo lloj operacioni financiar apo tregtar qe lidhet direkt indirekt me objektin e saj, brenda limiteve te parashikuara nga legjislacioni ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
SILVANO FRAGORI 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: SILVANO FRAGORI
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SAATCHI ADVERTISING ALBANIA
SAATCHI ADVERTISING ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!