Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
ENGLISH CULTURAL INSTITUTE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51308010F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Objekti i Shoqerise do te konsistoje ne organizimin e provimeve i testimeve dhe certifikimeve nderkombetare te gjuheve te huaja. Shoqeria mund te kryej transaksione financiare, transaksione me pasurite e luajtshme dhe te paluajtshme, te themeloje, zoteroje pjesemarrje a kontrolloje shoqeri te tjera tregtare, si dhe mund te bashkepunoje e lidhe marreveshje me shoqeri te tjera qe kane objekt te njeijte apo te ngjashem me objektin e Shoqerise. Sidoqofte, asgje nuk do te interpretohet ketu si kufizim i mundesise se shoqerise per te hyre ne tregje apo aktivitete dhe operacione te tjera tregtare pavaresisht se keto aktivitete te mundshme nuk jane permendur ketu shprehimisht, per aq sa nuk vijne ne kundershtim me objektin e mesiperm te veprimtarise dhe lejohen sipas ligjit. Objekti i aktivitetit te Shoqerise mund te ndryshohet dhe/ose zgjerohet me vendim te Asamblese se Pergjishme te Ortakeve ne perputhje me legjislacionin shqiptar ne fuqi dhe kete statut.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arjan Lleshi 50
Georgios Stratigakis 35
Nikolaos Avramidis 15
Sektori ekonomik: arsim (kopesht-shkolle-universitet)
Administratorė: Sleida Bushati
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ENGLISH CULTURAL INSTITUTE
ENGLISH CULTURAL INSTITUTE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!