Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Dynamic 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51308021U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Perfaqesim nderkombetar, promocione, marketing, perfaqesim ne sektorin famaceutik. Shperndarjen, shitblerjen dhe tregtimin, si ne Shqiperi ashtu edhe jashte saj te, ne pergjithesi te aksesoreve, kembimit te pjeseve unike, veshjeve dhe pjeseve te kembimit te autove dhe motove; Asistence dhe zhvillim WEB-i.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Maria Russo 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Maria Russo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Dynamic 2015
Dynamic 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!