Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
SPITALI CONTINENTAL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51308022F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Organizimi, veprimtaria dhe menaxhimi i strukurave diagnostikuese e kuruese dhe qendrave ambulatore te diagnostikimit ne territorin e Shqiperise, konsulence ne kete fushe. Organizimi i qendrave te trainimit dhe programe per edukimin e trainimin e doktoreve, infermiereve dhe personelit administrativ. Aktivitet tregtar per import-export te aparaturave dhe pajisjeve mjekesore, mjete farmaceutike, sherbime logjistike per materiale/lende farmaceutike te perdorura ne strukturat e diagnostikimit. Funksionimi dhe administrimi i farmacive te shitjes me pakice dhe tregtimi me pakice i barnave dhe produkteve farmaceutike. Funksionimi dhe administrimi i restoranteve dhe i lokaleve, bar kafe etj. Ofrimin e sherbimeve mjekesore spitalore jopublike, ne perputhje me legjislacionin ne fuqi dhe me marreveshjet nderkombetare per sherbimet shendetesore transkufitare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Hysen Buzali 15
Robert Bano 47.5
Hergys Rreli 18.75
Greta Lena 18.75
Sektori ekonomik: sherbime spitalore
Administratorė: Hysen Buzali
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SPITALI CONTINENTAL
SPITALI CONTINENTAL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!