Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
VIZION SOCIAL BUSINESS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51308043E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Diber
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i produkteve tė veshėbathjes dhe artikujve shtėpiakė, si dhe tė gjitha aktiviteteve qė kanė tė bėjnė me ose plotėsojnė, direkt apo indirekt, aktivitetin e mėsipėrm. Shoqėria mund tė bashkėpunojė dhe/ose tė pėrfitojė, direkt apo indirekt, pjesėmarrje nė shoqėri, ndėrmarrje, agjenci dhe sipėrmarrje tė tjera, tė cilat mund tė kenė njė objekt aktiviteti tė ndryshėm. Shoqėria do tė operojė si njė “biznes social” nė pėrputhje me parimet dhe praktikat e mira tė tė biznesit social tė inicuara nga Nobelisti i Paqes, Prof. Muhammad Yunus, nė veēanti: Shoqėria do tė veprojė nė bazė tė njė misioni social dhe nė mėnyrė vetė-financuese, ku asnjė prej fitimeve tė Shoqėrisė nuk do tė pėrdoret pėr pėrfitimin personal tė ortakėve tė saj, porse pėr realizimin e pėrfitimeve shoqėrore tė mėtejshme; ndėrsa investimi fillestar mund t’u rikthehet ortakėve apo investitorėve pėr nevojat e tyre financiare, ēdo e ardhur tjetėr tej vlerės nominale tė investimit do tė mbahet nga Shoqėria, tė investohet nė Shoqėri, tė ri-investohet nė biznese tė tjera sociale, ose tė pėrdoret pėr mbėshtetjen e aktivitetit humanitar tė shoqatės Vizion OJF;
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Suela Koēibellinj 100
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Suela Koēibellinj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VIZION SOCIAL BUSINESS
VIZION SOCIAL BUSINESS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!