Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
MATERIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51308044M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 50,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Transformim te vegjataleve te stabilizuar (gjethe, lule, myshqe dhe likene) ne objekte design dhe veshje muresh. Perpunim polistiroli te perhapur per ndertim, design, organizime, dekorime dhe publicitete. Tregti te makinerive te kompjuterizuara per prerjen e polistirolit. Import - export dhe konsulence teknike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Filippo Meaolo 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Filippo Meaolo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MATERIA
MATERIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!