Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ILGER 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51309003E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 18,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari e agjentit per transferte parash ne emer dhe per llogari te nje subjekti financiar jobanke. Veprimtari e agjentit per sherbimin e pagesave per te tretet ne emer dhe per llogari te nje subjekti financiar jobanke. Veprimtari e agjentit komisioner. Veprimtari e kembimit te valutes. Sherbimet Unionnet-Western Union.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Alushaj 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Ilir Alushaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ILGER 2015
ILGER 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!