Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
AVIATOR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51309005U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne ofrimin e sherbimeve te trajnimit ne fushen e transportit ajror civil per fluturime ajrore civile perfshire dhe infrastrukturen e nevojshme ne lidhje me keto kurse trajnimesh.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Osman Arikan 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Osman Arikan
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AVIATOR
AVIATOR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!