Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
DEALS - 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51309015E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Import - eksport, kafeje me shumice dhe pakice, produkteve, nenprodukteve dhe aksesoreve te saj, paketim, amballazhim, tregtim te cajrave te ndryshem. Import - eksport, mallrave te konsumit ushqimor shumice dhe pakice, produkteve, nenprodukteve te kryeje cdo operacion tregtar, te ndermarre cdo veprim ne lidhje me pasuri te luajtshme dhe te paluajtshme, si dhe cdo aktivitet tregtar, industrial, fianciar, qiraje financiare, qiraje hipoteke, qe mund te konsiderohet e dobishme apo e nevojshme per te arritur qellimet e Shoqerise, duke perfshire ceshtje mbi garancite personale dhe pasuri te paluajtshme per detyrimet e te treteve. Te bleje drejtperdrejte apo terthoraz, pjesmarrje ne shoqerite e tjera qe kane nje qellim te ngjashem apo te lidhur me ato te shoqerise, ne Shqiperi apo jashte shtetit, si dhe. Cdo aktivitet tjeter qe mund te konsiderohet i dobishem ose i nevojshem per te arritur qellimet e Shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Elma Mamaj 20
Nertil Halili 40
Platin Mamaj 40
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Elma Mamaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DEALS - 2015
DEALS - 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!