Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BIO FIL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51309018F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import, eksport, tregetimi me shumice dhe pakice i produkteve dhe artikujve te meposhtem: Te gjitha llojet e inputeve te ndryshme bujqesore, i ushqimeve te njerezve dhe te kafsheve me origjine bimore dhe shtazore, i plehrave kimike dhe organikef, farerave dhe fidaneve bujqesore dhe dekorative, produkteve te mbrojtjes se bimeve (pesticide, insecticide, fungicide, herbicide dhe ekstrakte dhevajrave heterike). Import, eksport, tregetim te produkteve te ndryshme te perdorimit te perditshem ne spitale dhe shendetesi, medikamntet me origjine bimore, produkte kozmetike me origjine bimore (kremra, xhel, tableta etj), reagent kimike (baza, acide, kripera etj) me qellim perdorimin per analizat ne spitalet dhe laboratore, esenca te ndryshme ne fushen e kimise dhe biologjise, produkte kimike, detergente, tretesa etj, produkteve veterinore, import-eksport dhe tregetim me shumice dhe pakice I pajisjeve te ndryshme te perdorimit mjekesor dhe kite te analizave ne mjekesi. Import eksport dhe tregetim me shumice dhe pakice te rrobave te gatshme, tekstile, metrazhe etj. Import - eksport i aparaturave imazherike dhe aksesoreve te tyre, apartatura dentare dhe aksesore, aparatura laboratorike si dhe hapjet e depova farmaceutike, ofrimi i sherbimeve nderhyrese higjeno-sanitare si dezinfektim dhe procese te tjera.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Zoja Mehmeti 49
Suraj Goel 51
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Zoja Mehmeti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BIO FIL
BIO FIL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!