Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
No - Bi
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51309034K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Germim Dheu per realizimin e ndertimeve te cdo lloji, banesa shumekateshe civile dhe ekonomike, per ndertim rrugesh, kanalesh, ura, ujesjelles, kanalizime, impjante vaditese, vepra arti te cdo lloji, vepra ujitje-kullimi, impiante vaditese, diga, damba dhe objekteve te cdo lloji, germim dheu per sisteme elektrike, telefonike etj.Prodhim I materialeve dhe lendeve te para per ndertim si inerte, gure, gure decorative, gelqerore, element betony e betonarme te zakonshme, tulla, gelqere, llac, allci, blloqe, soleta, elemente parafabrikat etj.Import - eksport, tregetim e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve, me shtimice dhe pakice si:Tregetim artikuj te ndryshem industriale .Tregetim artikuj te ndryshem ushqimore .Tregetim artikuj te ndryshem bujqesore e blegtorale.Tregetim konfeksione te ndryshme per te rritur dhe femije.Transport mallrash te te gjitha llojeve brenda dhe jashte vendit.Tregetim automjetesh te cdo lloji, marke e tonazhi, si dhe pjese kembimi per to.Tregetim, montim, riparim paisjesh elektro - shtepiake , elektronike, elektrike, kompjuterike, higjeno - sanitare dhe hidraulike, prodhime qeramike, artizanati, paisje zyrash etj.Hapje dhe shfrytezim hotelesh , motelesh, diskotekash, lojra argetuese per femije , qender sportive , qendra pushimi e kurative.Prodhim, tregetim dhe eksport te artikujve plastike dhe PVC.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gentian Bruzja 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Gentian Bruzja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
No - Bi
No - Bi
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!