Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
Immobiliare Green
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51309043J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Kryen aktivitet tregtar lidhur me transaksionet mbi pronat e paluajtshme, por pa u kufizuar ne: Shitblerje, dhenie me qira, kalime, transferime, posedime, uzufrukt, perdorim, sipermarrje, krijim, ndertim dhe shfrytezim dhe/ose cdo veprim tjeter i cili njihet dhe eshte i ligjshem sipas te drejtes ne fuqi ne Republiken e Shqiperise lidhur me pronat e paluajtshme, reklamim dhe marketing, asistence ne perpilimin e dokumentave ligjore, sherbimi i ndermjetesimit ndermjet paleve etj; Agjensi komisionere; Agjensi turistike dhe reklamash; Sherbimi i informacionit turistik dhe i sherbimeve te tjera turistike;Promocion dhe cdo lloj veprimtarie tjeter e lidhur me sa me siper e te lejuara nga ligji.Gjithashtu per te realizuar objektin e qellimet e saj, Shoqeria mund te ndermarre dhe zhvilloje cdo lloj aktivfteti tregtar, financiar, qeradhenes apo dorezanes qe i vlereson te dobishme apo te nevojshme per arritjen e qellimeve te saj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alberto Passolunghi 50
Giovanna Bricchi 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Alberto Passolunghi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Immobiliare Green
Immobiliare Green
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!