Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
GAMA FASHION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51309514D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import - eksport dhe perpunim aktiv i lendeve te para dhe gjysme produkteve ne sektorin e veshmbathjes (fason) si kontraktore ose nenkontraktore. Prodhim konfeksione, perpunim e sherbime ne fushen e industrise tekstile. Veprimtari ne tregti me pakice e shumice artikuj industrial. Transport mallrash e udhetaresh.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eugerta Laska 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Eugerta Laska
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GAMA FASHION
GAMA FASHION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!