Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
P & SH & Partners
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51312003T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Konsulencen juridike. Perfaqesimin ligjor dhe avokator. Hartimin e dokumentacionit ligjor te te gjitha fushave te lejuara per ushtrimin e profesionit te avokatit. Pergatitja e kerkese padive ose kerkesave gjate procedimit penal, si dhe e kerkesave ankimore, kurseve kunder vendimeve gjyqesore, atyre te organit te prokurorise, arbitrazhit ose te organeve te administrates publike. Pergatitja e kerkesave drejtuar Gjykates se Apelit, Gjykates se Larte, Gjykates Kushtetuese, gjykatave nderkombetare, dhe ēdo organizmi ne te cilin aderon Republika e Shqiperise. Pergatitja e ankesave dhe kerkesave te personave fizik ose juridik. Perpilimi i akteve qe i nenshtrohen veprimeve noteriale. Hartimi i kontratave e marreveshjeve, si dhe i ēdo dokumenti tjeter qe sjell ose synon te sjelle pasoja juridike. Prania si mbrojtes ne kohen e shoqerimit, ndalimit, arrestimit, gjate proēesit te hetimit, shqyrtimit gjyqesor te personave ne ēeshtjet penale. Perfaqesimi i personave fizik ose juridik ne ēeshtjet civile dhe administrative, ne gjykate, ne arbitrazh dhe ne organe te tjera te administrates publike. Veprime te tjera ndihmese juridike qe parashikohen ne ligj. Konsulence financiare dhe ēdo sherbim tjeter ekonomik per biznese, persona fizik apo juridik.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nertil Shtrezi 34
Trojan Pavllovski 33
Altin Peza 33
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Nertil Shtrezi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
P & SH & Partners
P & SH & Partners
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!