Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
A.T.A
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51312004E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Projektim, ndertim, import, eksport, transport, perpunim materiale ndertimi. Konsukence biznesi. Aktiuitete rekreative si hoteleri, restorant, bar, pishine etj. Import - eksport te pijeve alkoolike dhe produkteve e nenprodukteve ushqimore. Qendre Rresidenciale qe ofron sherbime socialo-shendetesore per te moshuarit autosuficiente dhe jo autosificiente, per periudha te ndryshme kohe apo pa afat te caktuar, kundrejt nje detyrimi major te pranuar nga palet. Import-Eksport, tregtim brenda dhe jashte vendit, me shumice e pakice te mobilieve, materialeve elektrike, hidrosanitare, elektroshtepiake, metrazhe te materialeve te ndryshme, konfeksione te ndryshme etj. Sherbime hotelerie dhe turizmi nepermjet hapjes se njesive akomoduese apo agjensive turistike. Import - eksport, nxjerrje, perpunim, pastrim te mineraleve te ndryshme dhe lende te tjera te para.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sidrit Tako 50
Fiona Tako 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Sidrit Tako
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A.T.A
A.T.A
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!