Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
SHABIX
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51312005M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e tregtise, importit dhe eksportit me shumice dhe pakice, ne Shqiperi dhe jashte Shqiperise te te gjitha llojeve te produkteve. Ne fushen e turizmit. Ne fushen e ndertimit. Perpunim tekstilesh, prodhim dhe fason.Konsulence teknike dhe tregu FASON.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Francesco Salvadore Fico 50
Valerio Vecchietti 50
Sektori ekonomik: fason
Administratorė: Francesco Salvadore Fico
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SHABIX
SHABIX
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!