Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
INSOLITE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51312010C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Realizimi i sherbimeve fotografike, video, filmime dhe xhirime te cdo lloji; Tregetimi i produkteve, video, film, foto dhe cdo material qe ka te beje me aparatet pamore; Ne fushen e restoranteve ne pergjithesi, menaxhimi i bareve, restoranteve, vete-sherbimi, mencave, dhe plazhe private (rera dhe shezlloneve); Import- eksport te produkteve te cdo lloji dhe tipi. Shitje blerje e te mirave si dhe menaxhimi i tyre nepermjet vendodhjes ku ato jane
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sebastiano Rimondi 50
Monica Bondioli 50
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Sebastiano Rimondi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INSOLITE
INSOLITE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!