Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ALBANIA CONSULTING & INVEST
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51312042Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 5
Fusha e veprimtarisė: Planifikim strategjik per zgjerimin e ndermarrjeve. Keshillim dhe Asistence per krijimin (Start-up) dhe zhvillimin e shoqerise. Keshillim dhe Asistence per krijimin e shoqerive te se drejtes shqiptare dhe per krijimin e organizimeve te perhershme te shoqerive te huaja ne Shqiperi. Krijimin e selise per shoqeri. Analize per realizimin e planeve. Asistence Tatimore e ligjore ne te drejten nderkombetare. Buxhet dhe Plan i Biznesi. Kontroll i Administrimit. Planifikim financiar. Studime dhe hulumtime te tregut, studime per realizimin e projekteve. Perpunim te te dhenave. Organizim i evenimenteve promovuese dhe prezantimi te grupeve ekonomike apo kompani, organizimin e konferencave, debateve dhe seminareve, organizimin e grupeve te punes (eorkshop), asistence ne panaire. Zhvillimi i projekteve te ndertimit. Ndermjetes. Shoqeria, me qellimin e vetem per te arritur objektin e shoqerise, mund te kryeje te gjitha operacionet ne fushen e ndertimit, industrise, tregtise, pasurive te patundshme dhe financiare qe lidhen me objektin e shoqerise, ose qe kane lidhje me te; mund gjithashtu te kontribuoje, drejtpersedrejti ose terthorazi, por gjithmone me qellimin e vetem per arritjen e objektit te shoqerise dhe jo ne menyre mbizoteruese, me pjesemarrje dhe interesa ne shoqeri te tjera dhe kompani me objekt te njejte ose te ngjashem me te dhe mund te lidhe kredi hipotekimi edhe fondesh dhe te jape gjithashtu garanci dhe hipoteka ne favor te paleve te treta. Shoqeria ka te drejte te ushtroje cdo lloj aktiviteti te parashikuar nga ligji ne perputhje me rregullat ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Besnik Stojku 10
Massimiliano Landini 15
Mauro Chiccoli 15
Marco Frosini 30
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Marco Frosini, Besnik Stojku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIA CONSULTING & INVEST
ALBANIA CONSULTING & INVEST
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!