Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
D.R. Distributor
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51312503D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import eksport, tregti me shumice dhe pakice te kafes .Tregti te artikujve te ndryshem , industriale, kancelari te ndryshme , artikuj shkollore , artikuj informatik , etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Durim Rasa 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Durim Rasa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
D.R. Distributor
D.R. Distributor
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!