Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
GROUP FOUR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51312519M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Import -exsport dhe tregtimin te artikujve te ndryshem , mallra te konsumit te gjere , te produkteve ushqiore dhe pijeve alkolike me shumice dhe pakice . Sherbime sociale si bar pasticeri, hotel, kend lojrash per femije, palester dhe aktivitete te ndryshme te fushes se sherbimeve .Agjensi kembimi valutor , udhetimi, turistike. Import eksport dhe tregti artikuj te ndryshem per veprimtari prodhuese, ndertim, makineri per prodhime ushqimore, frigorifere, mallra te konsumit te gjere, profile hekuri, pvc, alumini, druri dhe aksesore te ndryshem. Punime dyer dritare, vetrata duralumini dhe pvc, grila te te gjitha llojeve, punime xhami, kartonxhesi, hekuri, fasada te vazhduara. Ndertim dhe rikonstruksion te objekteve shumekateshe te cdo natyre, blerjen, shitjen dhe marrjen me qira te ndertesave. Administrimin e aktiviteteve te paleve te treta. Import eksport dhe tregeti te automjeteve te te gjitha llojeve, pjese kembimi dhe sherbime servisi per automjete. Pjesmarrja ne prokurime publike apo ankande per interesat e shoqerise. Perpunim te lendes drusore, konfeksione me lende te pare dhe material porosites, prodhimi dhe tregtimi me shumice e pakice me anen e import eksportit te veshjeve e konfeksioneve te gjithellojshme, te stilit dhe modeleve klasike, sportive, e intimo, me te gjitha llojet e metrazheve, transport brenda dhe jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Artan Cani 25
Indrit Kongoli 25
Ardian Ēiēeku 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Artan Cani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GROUP FOUR
GROUP FOUR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!