Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
Istanbul Restaurant Grill
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51313011P-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ofrimin e tregetimit dhe te prodhimit te produkteve te ndryshme ushqimore. Ofrimin e sherbimeve te marketingut, turizmit, organizimeve te eventeve, konferenca kombetare ose nderkombetare, panaire promocionale, transport turistesh etj. Ndermjetesimi dhe cdo lloj veprimtarie tjeter qe lidhet me sherbimet turistike apo te ngjashme. Ndermjetesimi, blerja, shitja, dhenia me qera. administrimi i ndertesave civile apo te atyre me destinacion tregetar,artizanal dhe industrial, sportive dhe turistike. -Eksport-Import i te gjitha llojeve te produkteve ushqimore. Importi per te gjitha llojet e materialeve te pastrimit te lendeve kimike. Te marri pjese ne shoqeri te tjera te ngjashme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Murat Afrinderin 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Istanbul Restaurant Grill
Istanbul Restaurant Grill
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!