Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
BEST CHOICE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51313012A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari te agjensise te ndermjetesimeve doganore, me sherbimet perkatese, operacione tregtare komisionerie, transaksione te ndryshime ne importimin eksportimin e cdo malli qe shkarkohet ne Republiken e Shqiperise, veprimtari tregtare te artikujve te ndryshem industriale dhe ushqimore me shumice e pakice, veprimari turistike, etj. Si edhe cdo veprimtari tjeter qe i sherben rritjes dhe zhvillimit te kesaj shoqerie. Agjensi doganore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sokol Mujaj 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Sokol Mujaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BEST CHOICE
BEST CHOICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!