Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
BIG KAMZA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51313013I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Import - eksport, tregetimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve, me shumice dhe pakice si: Tregetim artikuj te ndryshem industriale. Tregetim artikuj te ndryshem ushqimore. Tregetim artikuj te ndryshem bujqesore e blegtorale. Tregetim fruta - perime. Tregetim pije alkolike te ndryshme. Tregetim konfeksione te ndryshme per te rritur dhe femije. Tregetim prodhimesh kozmetike e estetike . Transport mallrash te te gjitha llojeve brenda dhe jashte vendit Tregetim automjetesh te cdo lloji, marke e tonazhi, si dhe pjese kembimi per to. Tregetim, montim, riparim paisjesh elektro - shtepiake, elektronike, elektrike, kompjuterike, higjeno - sanitare dhe hidraulike, prodhime qeramike, artizanati, paisje zyrash etj. Hapje dhe shfrytezim hotelesh, motelesh, diskotekash, lojra argetuese per femije, qender sportive, qendra pushimi e kurative.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Elona Ndrecaj 33.33
Mark Nika 33.33
BIGALB GROUP 34
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Elona Ndrecaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BIG KAMZA
BIG KAMZA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!