Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
TONI-AL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51313017R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport, tregti me shumice dhe pakice, artikuj te ndryshem industrial. Kryerjen e sherbimeve dhe punimeve, meremetime etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Flamur Zoto 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Flamur Zoto
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TONI-AL
TONI-AL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!