Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
B&K LEGAL & TAX CONSULTING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51313019K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i sherbimeve ligjore personave fizike dhe juridike, shqiptare apo te huaj, Dhenia e keshillave dhe e shpjegimeve te ceshtjeve juridike, intervistave te drejtperdrejta apo komunikimit ne distance; Sherbimet ligjore mbrojtese; Pergatitja e dokumentave ligjore;Sherbimi i avokatise dhe perfaqesimi ne gjykate dhe perpara organeve te tjere shteterore e instituticioneve te tjera;Sigurim i informacionit juridik; Plotesimi i akteve te ndryshme juridike;Dhenia e keshillave juridike per personat qe e kryejne vete perfaqesimin ne gjykate; Keshillimi financiar dhe auditimi; Mbledhja e borxhit;Sherbimi i rekrutimit per te gjitha fushat e aktiviteteve profesionale qe ushtrohen ne Republiken e Shqiperise;Trajnimi i stafeve te shoqerive tregtare; Ndermjetesimi; Keshillimi per zhvillimin bujqesor dhe Keshillimi ne fusha te ndryshme inxhinierike
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ledio Braho 100
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Ledio Braho
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
B&K LEGAL & TAX CONSULTING
B&K LEGAL & TAX CONSULTING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!